• 47393552.jpg

Elérhetőség: 3136 Etes Iskola út 5
Telefonszám: +3632446037
FAX: +3632446037
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Képviselő neve:Szűcsné Mátrai Éva

Tanárok

 

                                          Beiratkozás:

2019.április 11. (csütörtök) ---   8:00-13:00   

2019.április 12. (péntek)      ---  13:00-16:00

Első - Második osztály (e)

Osztályfőnök: Sirkóné Tóth Ágota
 
1. Bakos Virág 8. Balázs Rajmund Szebasztián
2. Bódi Boglárka 9. Háda Noel
3. Filkor Mirella Vanessza 10. Racs Dániel
4. Oláh Kiara Ilona  
5. Peák Villő  
6. Saliga Melissza  
7. Tóth Veronika  
   
   

Második Osztály(e)

Harmadik Osztály(e)

Osztályfőnök: Szabó Judit
 
1. Bada Patrícia Bianka 6. Balázs Adolf
2. Mida Arabella 7. Balázs Edmond
3. Saliga Dorina 8. Balázs Roland István
4. Soós Alexandra 9. Fiskus Milán Dániel
5. Tihanyi Liliána 10. Sirkó Milán
   
   
   
   

Negyedik Osztály(e)

Osztályfőnök: Major Istvánné
   
1. Ferenc Fanni Hanna 9. Barkó Henrik
2. Lakatos-Ferkovics Jázmin Luca 10. Danyi József
3. Rácz Fanni 11. Ecsegi Benedek
4. Radics Szimonetta 12. Fiskus Róbert János
5. Sirkó Dalma Judit 13. Oláh Zoltán Adrián
6. Sonyóczki Hanna 14. Rafael Ruben Brendon 
7. Soós Jázmin  
8. Szeles Virág  

Ötödik Osztály(e)

Osztályfőnök: Fodorné Kurcsik Erzsébet
   
1. Bada Margaréta 5. Balázs Attila
2. Cserári Barbara 6. Filkor Patrik Dániel
3. Danyi Mirella Kornélia 7. Horváth Dávid
4. Oláh Jázmin Melinda 8. Lassú Kevin Levente
  9. Rafael Kevin Dominik
  10. Toldi Róbert
   
   

Hatodik Osztály(e)

Osztályfőnök: Godóné Pál Erzsébet
   
1. Balázs Natália Mária 5. Báder József Béla
2. Bogdán Nikoletta Olga 6. Bánóczi Roland
3. Mida Adrienn 7. Bari Martin
4. Schneider Zsanett Katalin 8. Deák Attila
  9. Deák Tamás
  10. Ferenc Patrik Deren
  11. Kállai Joachim Edmond
  12. Kállai József
  13. Kállai Róbert Brendon
  14. Sirkó Martin Tamás
  15. Vajnarák Jenő

Hetedik Osztály(e)

  Balázs Nándorné
 
1. Báder Patrícia Renáta 7. Andai Dávid Ferenc
2. Balázs Alexandra 8. Baranyi Rajmon
3. Bari Szilvia Szimonetta 9. Barkó István
4. Berki Letícia Amanda 10. Cseh Bence József
5. Mida Anasztázia 11. Filkor Krisztián Csaba
6. Rácz Dzsenifer 12. Karvaj Máté János
  13. Mida Róbert
   
   

 

Nyolcadik Osztály

 Rákos Csaba
   
1. Adorján Izabella Vanessza 10. Bakos Dániel
2. Balázs Vanessza 11. Bari Brendon
3. Bogdán Éva 12. Ecsegi Botond
4. Darvas Fanni 13. Kaszás Péter
5. Deák Fanni 14. Kovács Péter Márk
6. Dudás Szófia 15. Sirkó Ábel Gusztáv
7. Háda Ramóna 16. Tóth Ádám
8. Tarnóczi Diána  
9. Vajnarák Floransz  
   
   

 

TOP